Bidolumobilya.com  SSS

Bidolumobilya.com Üzerinden Alışveriş Yapın.

Satıcı olmak  İçin SSS

 

Bidolumobilya.com Üzerinden Satış Yapın.

Bidolmobilya.com , mobilya ve tasarım konusunda uzmanlaşmış, en iyi Made in Turkey ve uluslararası markaların çok kanallı perakendecisidir. Bidolmobilya.com’da Satış, ürün sayfaları fiyatlar ve satın alma modülü ile zenginleştirilmiş Bidolmobilya.com üyeliğine abone olan markalara ayrılmıştır.

Bidolugrup adı altında bulunan Bidolumobilya.com  xx milyon kayıtlı profilli kullanıcı, yılda xxx milyon ziyaret ve xx markadan yaklaşık 100 000 üründen oluşan veritabanı ile Bidolmobilya.com  Mimarlık ve Tasarım alanındaki en büyük mağazalardan biridir. Bidolmobilya.com da  Ürünlerinizi satarak uluslararası profesyonel topluluğumuza ulaşabilir ve yeni pazarlar keşfederek markanızı öne çıkarabilirsiniz. Ayrıca, profesyoneller ve tasarım tutkunları için özel olarak oluşturulmuş özel iletişimler aracılığıyla ürünlerinizin reklamı yapılacaktır. Bülten, AdWords kampanyaları ve Görüntülü Reklam Ağları, 1 milyon takipçimize iletilen gönderiler ve haberler.

Bidolmobilya.com ile geçerli bir üyelik sözleşmeniz varsa, size ek bir ücret ödemezsiniz. Bidolmobilya.com, ürünlerinizin resmi perakendecisi olacak ve geleneksel bir perakendeciye benzer bir perakendeci indirimi verilecektir.

Kullanıcı bir sipariş verdiğinde, Bidolmobilya.com ürünlerinizi belirtiğiniz fiyatlar üzerinden kullanıcıya satar.İndirimleri Firmalar  Belirler ve  son müşteriye firmalar satar. Siparişiniz hakkında e-posta ile bilgilendirileceksiniz ve 2/3 gün içinde onaylamanız gerekiyor. Bildirim, ,üretim sürenize bağlı olarak beklenen teslimat tarihini içerecektir. Sipariş hazır olduğunda, deponuzdan paketleri almak için lojistik Firması gelecektir ve Kullanıcının adresine sevkiyat  edilecektir.

Teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, kendi fiyat listelerinizi ve numunelerinizi tam olarak takip ederek, ürünün tüm varyasyonlarında konfigürasyonuna izin veren, kurum içinde tasarlanmış gelişmiş platformumuzun kullanımı sayesinde herhangi bir fiyat listesini dijitalleştirebilmektedir. Her bir ürün varyasyonunu ilgili resme bağlamak ve eksiksiz bir alışveriş deneyimi için, showroom’da olduğu gibi çevrimiçi olarak cila ve kumaş örneklerinin önizlemesine sahip olmak mümkündür.

Elbette, geleneksel bir mağazada olduğu gibi, Bidolmobilya.com ‘da hem siparişe göre üretilen hem de gönderilmeye hazır ürünleri satabilirsiniz. Sipariş üzerine üretilen ürünler için her sipariş, uygunluk üretim süresinde özel olarak oluşturulan yeni bir makaleye karşılık gelir. Bunun yerine, üretiminiz gönderilmeye hazır ürünleri içeriyorsa, ürün stok seviyelerini zamanında güncelleyebilirsiniz.

Müşteri tarafından seçilen konfigürasyon, ürün kodları ve satış fiyatı ile ilgili tüm detayları içeren siparişinizi size e-posta ile göndereceğiz. Siparişin doğruluğunu, ürün bulunabilirliğini, bitişlerini ve tahmini teslim tarihlerini kontrol ettikten sonra 2 iş günü içerisinde siparişi onaylamanızı rica ederiz

Seçtiğiniz ürün ve satış bölgelerinin özellikleri ne olursa olsun, doğrudan personelimiz tarafından yönetilen en iyi lojistik çözüme güveneceğimizden emin olabilirsiniz

Bidolumobilya.com’da ayrılmış alanınızda, satış trendlerinizi ve rakamlarınızı takip etmek için tüm verilere erişebilirsiniz. Tüm istatistikleri excel formatında indirebilirsiniz.

info@bidolumobilya.com bir e-posta gönderin veya formu doldurarak bizimle iletişime geçin. Personelimiz tarafından hemen sizinle iletişime geçilecektir.

Bidolmobilya.com, sitemizde bulunan tüm markaların resmi satıcısıdır. Satın aldığınız ürünler doğrudan üreticiden gelir ve varsa kullanım kılavuzları, orijinal ambalajları ve seri numaraları ile birlikte verilecektir.

Bidolmobilya.com’tan satın aldığınız tüm ürünler, belirtilen yasalara uygun olarak yasal bir Uygunluk Garantisi ile sağlanır.İlgili sayfadaki tüm ayrıntıları okuyun .

Bidolmobilya.com’ta alışveriş yapmak çok kolay!
1. İlham alın ve satın almak istediğiniz ürünleri seçin.
Belirli bir ürünü bulmak için arama çubuğunu kullanın veya favorinizi bulmak için kategoriye göre göz atın. Yalnızca mevcut ürünleri görmek için sol menüdeki “satılık” filtresini kullanın. Her kategori için, mükemmel ürünü aramayı daha iyi yönlendirmek için belirli gezinme filtrelerini (marka, teknik özellikler, malzeme, stil) kullanabilirsiniz
2. … ve sepetinize ekleyin
Ürününüzü yapılandırdıktan sonra, istediğiniz miktarı seçin ve doğrudan alışveriş sepetinize eklemek için tıklayın.
3. Siparişi 4 adımda tamamlayın
Fatura ve kargo bilgilerinizi girin, doğru olduğundan emin olun ve ödemeye geçin. İşlem tamamlandıktan birkaç dakika sonra, müşteri hizmetlerimize herhangi bir sorunu bildirmek için gerekli sipariş numarasını belirten bir sipariş onay e-postası alacaksınız.

Sipariş verirken girdiğiniz ödeme bilgileri (kredi kartı numarası, güvenlik kodu) Secure Sockets Layer protokolü (SSL) kullanan bağlantılar aracılığıyla işlenir ve hiçbir şekilde sistemlerimizde saklanmaz

Faturaya ihtiyacınız varsa, siparişi tamamlamadan önce gerekli bilgileri Girmelisiniz . Firma degil İse Tc kimlik numaranıza fatura düzenlenecektir.

Geniş bir alanı mı döşediniz ve büyük miktarlarda satın almanız mı gerekiyor? Bir mimar mısınız ve projeniz için mobilya mı arıyorsunuz? Ürün sayfasındaki “teklif talep et” formunu doldurun veya info@bidolumobilya.com adresine bilgilerinizi ve alışveriş listenizi belirten bir e-posta yazın. Danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmanıza yardımcı olmak için hizmetinizdedir. Hizmet ücretsizdir

Sitemizdeki ürünlerin çoğu, siparişinizi aldıktan sonra size özel olarak üretilmektedir. Bu, satın alma işleminize daha yüksek bir değer sağlar, ancak ürününüzü almadan önce üretim, kalite kontrol ve nakliye için makul bir süre gerektirir. Bidolmobilya.com’taki her ürün sayfasında, belirtilen varış noktasına bağlı olarak hem ürün üretim süresini hem de nakliye süresini dikkate alan tahmini bir teslimat tarihi belirtilir. Banka havalesi ile ödeme yapıldığında, sipariş özeti e-postasında belirtilen teslimat saatine ödeme işleme süresi eklenecektir. Sepetinizde birden fazla ürün varsa, her bir ürün için modaliteler ve teslimat süreleri farklı olabilir. Lütfen her bir öğe için nakliye süresini ve teslimatı her zaman kontrol edin ve herhangi bir teslimat ihtiyacı hakkında bizi hemen bilgilendirin. 

Bidolmobilya.com’ta satılan (ve sevk edilen) çoğu ürünün ücretsiz gönderimi vardır.

 

Bidolumobilya.com  Hediye Kartı, profesyoneller ve tasarım tutkunları için mükemmel bir hediye! Pratik ve güvenli, katalogdaki tüm ürünler arasından özgürce seçim yapmanızı sağlar. İstediğiniz miktarda bir Hediye Kartı satın alın, bir çalışma saati (GMT +1) içinde satın aldığınız Hediye Kartı ile birlikte bir PDF e-posta yoluyla alacaksınız. Daha sonra onu sarabilir ve istediğiniz kişiye verebilirsiniz! 6 farklı değerde (250, 500, 1000, 2000, 4000 ve 5000 ₺) mevcut olan Hediye Kartı, bakiye krediyi işlemez, bu nedenle miktarın bir defada harcanması gerekir. Sipariş tutarınız Hediye Kartının değerini aşarsa aradaki fark Bidolumobilya.com’da izin verilen başka bir ödeme yöntemi kullanılarak ödenmelidir. Hediye Kartı, veriliş tarihinden itibaren 12 ay geçerlidir ve indirimli ürünler satın almak için kullanılabilir.

Promosyon Hüküm Ve Koşulları

 • İlk alışverişte %10 indirim
 • Önizlemede yeni özellikler ve ilham kaynakları
 • Ayrılmış promosyonlar
 • 1. %15 İNDİRİM

Etkin olduğunda, promosyon size tam liste fiyatına uygulanacak %15 indirim hakkı verir. İndirim, satın alma işleminin sonunda kullanılmak üzere özel bir promosyon kodu ile etkinleştirilir. Bu promosyon, kampanyaya katılmayan firmalar haricinde katalogdaki tüm ürünler için geçerlidir. Diğer mevcut tekliflerle birleştirilemez ve nakliye masraflarını içermez.

 • 2. %20 İNDİRİM

Etkin olduğunda, promosyon size tam liste fiyatına uygulanacak %20 indirim hakkı verir. İndirim, satın alma işleminin sonunda kullanılmak üzere özel bir promosyon kodu ile etkinleştirilir. Bu promosyon, kampanyaya katılmayan firmalar haricinde katalogdaki tüm ürünler için geçerlidir. Diğer mevcut tekliflerle birleştirilemez ve nakliye masraflarını içermez.

 • 3. %25 İNDİRİM

Etkin olduğunda, promosyon size tam liste fiyatına uygulanacak %25 indirim hakkı verir. İndirim, satın alma işleminin sonunda kullanılmak üzere özel bir promosyon kodu ile etkinleştirilir. Bu promosyon, kampanyaya katılmayan firmalar haricinde katalogdaki tüm ürünler için geçerlidir. Diğer mevcut tekliflerle birleştirilemez ve nakliye masraflarını içermez.

 • 4. %20 GERİ DÖNÜŞ

Bu promosyon aktif olduğunda, nakliye masrafları hariç olmak üzere, oluşan maliyetin %20’sine eşit bir kupon almanızı sağlar. Kupon, alıcının e-posta adresine gönderilir, promosyonun devam ettiği ayın sonuna kadar kullanılabilir ve sonraki bir satın alma için geçerlidir. Kupon yalnızca bir kez kullanılabilir, başka promosyonlarla birleştirilemez ve size yeni bir kupon alma hakkı vermez.

 • 5. %50 GERİ DÖNÜŞ

Aktif olduğunda, bu promosyon, yapılan maliyetin %50’sine eşit bir kupon almanızı sağlar. Bu teklif yalnızca diğer promosyon kodları ve promosyonlar kullanılmadan yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kupon, alıcının e-posta adresine gönderilir. Kupon, promosyonun devam ettiği ayın sonuna kadar kullanılabilir ve ilk harcamaya eşit bir minimum tutarın sonraki satın alımı için geçerlidir. Örneğin: 100₺ harcarsanız, en az 100₺’luk ikinci bir alışverişte kullanılabilecek 50₺’luk bir kupon alacaksınız. Kupon yalnızca bir kez kullanılabilir, başka promosyonlarla birleştirilemez ve size yeni bir kupon alma hakkı vermez. Nakliye masrafları hariçtir.

 • 6. PROMOSYON 100

Aktif olduğunda, bu promosyon size minimum 500₺’luk harcamada 100₺’luk bir indirim hakkı verir. İndirim, satın alma işleminin sonunda kullanılmak üzere özel bir promosyon kodu ile etkinleştirilir. Bu promosyon, kampanyaya katılmayan firmalar haricinde katalogdaki tüm ürünler için geçerlidir. Diğer mevcut tekliflerle birleştirilemez ve nakliye masraflarını içermez.

 • 7. KDV İADESİ -%8

Aktif olduğunda, bu promosyon size nakliye masrafları hariç yapılan maliyetin %8’sine eşit bir kupon alma hakkı verir. Kupon, alıcının e-posta adresine gönderilir ve promosyonun devam ettiği ayın sonuna kadar sonraki bir satın alma için kullanılabilir. Kupon yalnızca bir kez kullanılabilir, başka promosyonlarla birleştirilemez ve size yeni bir kupon alma hakkı vermez.

 • 8. EKSTRA %20 İNDİRİM

Aktif olduğunda, bu promosyon size, halihazırda indirimli olabilecek listelenen fiyata uygulanacak ekstra %20 indirim hakkı verir ve nakliye masrafları hariçtir. İndirim, satın alma işlemi sonunda kullanılacak özel bir promosyon kodu ile etkinleştirilir. Bu promosyon, kampanyaya katılmayan firmalar haricinde katalogdaki tüm ürünler için geçerlidir.

 • 9. EKSTRA %25 İNDİRİM

Aktif olduğunda, bu promosyon size, halihazırda indirimli olabilecek listelenen fiyata uygulanacak ekstra %25 indirim hakkı verir ve nakliye masrafları hariçtir. İndirim, satın alma işlemi sonunda kullanılacak özel bir promosyon kodu ile etkinleştirilir. Bu promosyon, kampanyaya katılmayan firmalar haricinde katalogdaki tüm ürünler için geçerlidir.

 • 10. TANITIM 100/200/400

Bu promosyon aktif olduğunda, üç farklı promosyon kodu aracılığıyla sırasıyla minimum 500₺, 1000₺0 veya 2.000₺ ‘luk harcamalarda 100₺, 200₺ veya 400₺ tasarruf etmenizi sağlar. Promosyon kodları, yapılan harcama tutarına göre satın alma işlemi sonunda kullanılmalıdır. Örneğin: 500₺ üzerindeki alışverişlerde ilgili promosyon kodunu kullanarak 100₺’luk indirim alabilirsiniz; 1.000 ₺ üzerindeki alışverişlerde ikinci bir promosyon koduyla 200 ₺ indirim kazanabilirsiniz; 2.000 ₺ üzerindeki alışverişlerde, üçüncü promosyon koduyla 400 ₺ indirim alabilirsiniz. Bu promosyon, kampanyaya katılmayan firmalar haricinde katalogdaki tüm ürünlerde geçerlidir. Diğer mevcut tekliflerle birleştirilemez ve nakliye masraflarını içermez.

 • 11. HIZLI TESLİMAT VE ÜCRETSİZ KARGO

Kampanya aktif olduğunda, hızlı teslimat seçeneği bulunan ve kargo ücretsiz olan bir dizi ürün için geçerlidir.

Teslimatlar, Müşteriler tarafından satın alma prosedürü gerçekleştirilirken sağlanan ve Satın Alma Siparişinde kaydedilen posta adresinde yapılacaktır. Bu nedenle, Müşteriler verilen adresten sorumludur. Satıcılar, Müşterilerin Satın Alma Siparişlerini doldururken verdikleri yanlış veya eksik bilgilerden dolayı sevkiyat veya yanlış ürün teslimatı ile ilgili herhangi bir hatadan sorumlu olmayacaktır.

Bidolumobilya.com dünya çapında hizmet  sunar. Ancak, bazı ürünler tüm coğrafi bölgelerde bulunmayabilir. Müşteriler, her bir ülkedeki satın alınabilir ürünleri ve ilgili maliyetleri, IP adresine göre ülke ön seçimi yoluyla veya altbilgideki açılır menüden her zaman görebilirler. Kullanıcı tarafından belirtilen coğrafi bölgedeki mevcudiyet, her durumda satın alma formunda onaylanır.

Teslimat süreleri web sitesinde bir tarih aralığı (minimum-maksimum teslimat tarihi) olarak listelenmekte olup, üretim ve sevkiyat teslim süresi dikkate alınmaktadır. Site’de teslimat süreleri, Müşteri’nin kullandığı tarayıcının tanıdığı yere göre ve Kredi Kartı ile ödeme yapıldığı varsayılarak (en hızlı kredilendirme yöntemi) hesaplanmaktadır. Müşteri, teslimat adresi ve ödeme yöntemi ile ilgili tüm bilgileri Sipariş formunu doldurur doldurmaz, Site teslimat süresini derhal güncelleyecektir. Teslimatlar, malın cinsine ve sevkiyat alanına göre en uygun Nakliye  hizmeti ile yapılmaktadır. Örnek olarak, gönderi teslim süresi İstanbul için 1 ila 3 iş günü, Avrupa ülkeleri için 2 ila 10 gün ve diğer destinasyonlar için 10 ila 15 gün arasında değişmektedir.

Toplam ağırlığı 200 kg’ı aşan veya boyutları ekspres kurye gereksinimlerine uygun olmayan siparişler için, özel kuryeler, ürünleri (octovan,ceva,horoz,fedex,dhl) Lojistik Departmanı’nın takdirine bağlı olarak gönderir. Sonuç olarak, teslimat süreleri Nakliye firmalarının kontrolü dışındaki nedenlerle 10 iş gününe kadar değişebilir.

Banka havalesi yoluyla ödeme yapılması durumunda,Bidolumobilya.com  ancak banka hesabındaki gerçek krediyi doğruladıktan sonra siparişi işleme alacaktır. Bu nedenle, Banka işlem süresi, Sipariş Özetinde belirtilen teslimat sağlama süresine eklenmelidir.

Müşteriler, bir Satın Alma Siparişinde farklı Satıcılar tarafından satılan ve sevk edilen malların, her ürün için farklı teslimat süreleri ve maliyetleri gerektirdiğini işbu belgeyle kabul ve beyan eder. Müşterilerin, farklı Satıcılar tarafından sağlanan ve Sitedeki her Ürünün yanında yayınlanan teslimat sürelerini her zaman kontrol etmeleri rica olunur.

Müşteriler, bir Satın alma Siparişinde yer alan tüm ürünler aynı Satıcıya ait olduğunda, malların her birinin mevcudiyetine ve üretim sağlama süresine göre farklı şekillerde ve sürelerde sevk edilip teslim edilebileceğini de kabul ve beyan eder. Bu, Bidolumobilya.com için değer, çünkü farklı markalardan ürünler satıyor. Bu nedenle, Müşteriler, Satıcı aynı olsa bile, her bir Ürünün yanında belirtilen teslimat sürelerini her zaman kontrol etmeye davet edilir.

Ürünler Bidolumobilya.com tarafından satılıp sevk edildiğinde, teslimatlar Pazartesiden Cumaya 08:00 – 18:00 saatleri arasında her zaman kurye ile yapılacaktır. Taşıyıcı, malları Müşteri tarafından sağlanan adrese bir kez (uluslararası gönderiler için iki kez) teslim etmeye çalışacaktır. Müşteri’nin ilk teslimatta bulunmaması durumunda, Taşıyıcı, belirtilen adrese ilk teslimat girişimini (uluslararası gönderiler için ikincisi) belirten bir tebligat bırakacaktır. Teslimat girişiminin başarısız olması durumunda, Taşıyıcı, aşağıdaki faaliyeti düzenlemek için Bidolumobilya.com ile iletişime geçecektir. Ürünler 5 (beş) takvim günü ücretsiz olarak Taşıyıcının tesislerinde muhafaza edilecektir. 20 (yirmi) takvim gününden sonra Sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Bidolumobilya.com SpA, sevkiyat ve depolama masrafları hariç olmak üzere Müşteriye Siparişin değerini iade edecektir;(yurtdışı satışları için) bunlar Müşteriye borçlandırılacaktır. Sözleşmenin feshi ve iade edilecek tutar kullanıcıya e-posta ile bildirilecektir. İade, satın alma için kullanılan aynı ödeme yöntemi veya banka havalesi yoluyla Müşteriye yatırılacaktır.

Aksi belirtilmedikçe, Bidolumobilya.com nakliye politikası, Müşteri’ye sokak seviyesinde teslimat sağlar. daire teslimi yapmamakta ve ürün montaj hizmeti vermemektedir. Tüm istisnalar, Satın Almadan önce müzakere edilecektir.

Ürünler yalnızca Müşteriye veya alıcının tam güvenini taşıyan ve onun adına Alıcı olarak hareket eden bir kişiye teslim edilebilir. Müşteri veya Alıcı, teslimat sırasında ambalajın bozulmamış ve temiz olduğunu ve alınan Ürünlerin ilgili Satın Alma Siparişinde listelenenlerle aynı olup olmadığını kontrol edecektir.

Mallara ilişkin kayıp veya hasar riski, Satıcıdan kaynaklanmayan nedenlerle, Müşterinin veya Müşteri tarafından belirlenen ve Taşıyıcı dışında üçüncü bir kişinin malın mülkiyetine fiziki olarak sahip olmasıyla Müşteriye geçer.

Satıcı, bidolumobilya.com veya kendi adına satış yapan Üretici olup, ürünlerin Taşıyıcı tarafından teslim alınmasından sonra meydana gelen hasarlardan veya nakliye gecikmelerinden sorumlu değildir.

Müşteri veya Müşteri adına Alıcı olarak hareket eden kişi, ürünlerin yanlış sayıda paket veya ambalaj bütünlüğünün olmaması gibi görünür kusurları olduğunu tespit ederse, Müşteri veya Alıcı bunu derhal gönderiye yazarak bildirecektir. Taşıyıcı tarafından sağlanan belgeler. Ayrıca Müşteri veya Alıcı, anormalliğin tespit edilmesinden itibaren 3 (üç) iş günü içerisinde bidolumobilya.com veya Satıcı ile platform üzerinden ve taahhütlü posta yoluyla iletişime geçecektir.

Satıcı ülke ve Alıcı ülke farklı olduğunda, teslimat sırasında ek gümrük vergileri uygulanabilir. Bu gibi durumlarda ürün bilgi föyünde bu konu hakkında net bilgiler yer alacaktır. Gümrük politikaları Ülkeden Ülkeye önemli ölçüde farklılık gösterir. Müşterilerin, herhangi bir yan vergi veya harç uygulanıp uygulanmayacağını doğrulamak için Ülke Gümrük Acenteleri ile iletişime geçmeleri tavsiye edilir.

Teslimatlarda gecikme veya teslimat yapılmaması durumunda Müşteri, kişisel alanda bulunan “Satıcıyla İletişime Geç” bağlantısına tıklayarak Satıcıyı bilgilendirecektir. Satıcı, Müşteri ile 3 (üç) iş günü içerisinde iletişime geçecektir.

Hem bidolumobilya.com hem de Satıcılar, ulusal veya yerel resmi tatiller, grevler, isyanlar, doğal afetler, kazalar, hırsızlık veya soygun nedeniyle sevkiyat veya teslimatlardaki herhangi bir gecikmeden sorumlu tutulamaz. Mücbir sebebin 3 (üç) aydan fazla sürmesi halinde Sipariş otomatik olarak iptal edilir.

30 (otuz) gün içindeki teslimat gecikmeleri, müşteriye ürünlerin teslimatını reddetme veya herhangi bir tazminat veya tazminat talep etme hakkı vermez. Müşteri’ye güvenilir bir teslimat tarihinin bildirilmemesi durumunda, Bidolumobilya.com  Müşteri’ye herhangi bir ek ücret ödemeden siparişi iptal etme ve ilk işlemin aynı ödeme yöntemiyle tam bir geri ödeme yapma hakkını saklı tutar.

Tüm ürünler “Yasal Uygunluk Garantisi” ile satılmaktadır.

Malların üretim kusurları veya çeşitliliği durumunda tek ve doğrudan sorumlu taraf üreticilerdir. Her halükarda, Bidolumobilya.com platformunda satılan ürünler için garanti, her bir ürünün Üreticisi tarafından kanunda belirtilen yöntem ve sürelere göre uygulanacaktır.

Yukarıda belirtilen “Yasal Garanti” doğrultusunda, ilgili ürünün teslim tarihinden itibaren 2 (iki) yıl içinde tüm kusurların ortaya çıkmasından Üreticiler sorumludur.

Yasal Garanti, Tüketicinin, satın alınan üründe bulunan kusurları, görünür hale geldiği andan itibaren 2 (iki) ay içinde Üreticiye bildirmesini sağlar. Bilgiler Üreticiye iletildiği andan itibaren Tüketici, işbu kanunun Tüketiciler lehine sağladığı diğer tüm haklara halel gelmeksizin, ürünü tamir ettirme veya değiştirme hakkına sahip olacaktır.

Yasal Garanti, kullanıcı tarafından onarılan, modifiye edilen veya herhangi bir şekilde değiştirilen ürünler için geçerli olmayacaktır. Aynı prensiple, olaylardan veya kullanıcının sorumluluğundan kaynaklanan veya ürünün teknik dokümanlarda belirtilenden farklı veya farklı bir amaç için kullanılmasından kaynaklanan arıza, kusur ve hasarlar için Yasal Garanti geçerli olmayacaktır. Üretici tarafından belirtilenden daha veya sağlanan kullanıcı talimatlarına aykırı bir şekilde.

Müşteriler, garantilerini kullanmak için destek@bidolumobilya.com  adresinden Bidolumobiya.com Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir . Müşteri Hizmetlerimiz, Müşterilerin haklarını kullanmalarını destekleyen tüm gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Müşteriler, garantilerine yalnızca satın alma kanıtları hazır olduklarında erişebileceklerdir.

BİDOLUMOBİLYA.COM’UN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
Bidolumobilya.com ciro, kazanç, veri kaybından veya Genel Koşullar altında düzenlenen sözleşmelerden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı herhangi bir türdeki diğer dolaylı zararlardan sorumlu olmayacaktır.

E-posta hizmetinin engellenmesi, siber saldırı ve hizmet reddi nedeniyle yanlış Sipariş onayı alımı gibi platform arızaları için Bidolumobilya.com sorumluluğu asla Satın Alma siparişinin toplam değerini aşamaz.

Bidolumobilya.com platformunda ürün satışı ile ilgili sorumluluğu asla Müşteri’nin bir ürün için ödediği bedelin üzerinde olmayacaktır. Bu kural, ağır ihmal veya kasıtlı suistimal durumunda geçerli değildir.

KİŞİSEL VERİLER
Lütfen, Bidolumobilya.com tarafından sunulan hizmetlere kayıt olurken sağlanan kişisel verileri nasıl kullandığımızın ayrıntılı açıklamasına bakın

0
başa dön

Ürün Arama

Ürün sepetinize eklendi
%d blogcu bunu beğendi: