İade ve Değişimler:

Lütfen Dikkat:   Nakliye maliyeti, ağırlığa dayalı bir tahmindir, maliyet, büyük veya olağandışı paket boyutlarına göre değişebilir.

Solution’da, satın alma işleminizden tamamen memnun kalmanızı istiyoruz. Siparişinizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve değişim için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. İade veya değişim için siparişinizi orijinal faturası ile birlikte orijinal ambalajında yerel mağazanıza getirebilirsiniz. Mağaza içi iade yaptığınızda ek nakliye veya yeniden stoklama ücreti alınmaz, ancak siparişinizin orijinal nakliye ücreti iade edilmez. Veya siparişinizin alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde siparişinizi bize iade edin ve size nakliye masrafları çıkarılarak size geri ödeme veya değişim yapacağız. Gümrükleme ürünlerinin nihai satış olduğunu ve iade edilemeyeceğini lütfen unutmayın.

Makbuz ile iade:

Yeniden satılabilir durumda orijinal faturasıyla birlikte iade edilen mallar, orijinal teklif sahibine iade edilebilir. Geri ödemeyi işlemek için orijinal kredi kartı ve/veya banka kartı (varsa) ibraz edilmelidir. Kredi kartına veya nakite iade veya değişim yapılırken 50$’ın üzerindeki tüm işlemler, ad ve adres içeren bir kimliğin ibraz edilmesini gerektirecektir.

Makbuzsuz iadeler:

Makbuzsuz, yeniden satılabilir durumda iade edilen mallar için bir mağaza kredi notu verilecektir. Mağaza kredi notu tutarı son 3 aydaki en düşük satış fiyatı olacaktır.

Türkiyeden nakliye:

Belirli ürünler ve varış yerleri için nakliye kısıtlamaları geçerli olabilir. 
Belirli ürünler Sipariş üzerine yapılmaktadır.Bu ürünlerde teslimat bilgisi  sorunuz

Nakliye seçenekleriTeslimat süresi 
Standart Nakliye5 – 7 iş günü içerisinde teslimat 
Ekspres kargo3 – 5 iş günü içerisinde teslimat 
1 – 2 gün Nakliye1 – 2 iş günü içerisinde teslimat 
Ücretsiz kargo4 – 5 iş günü içerisinde teslimat
 
Nakliye seçenekleriTeslimat süresi 
Standart Nakliye7– 10 iş günü içerisinde teslimat 
Ekspres kargo1– 5 iş günü içerisinde teslimat 
1 – 2 gün Nakliye1 – 2 iş günü içerisinde teslimat 
Ücretsiz kargo4 – 5 iş günü içerisinde teslimat
 
0
başa dön

Ürün Arama

Ürün sepetinize eklendi
%d blogcu bunu beğendi: